Aktualizacja Fortnite opóźniona, ale nowa tańcząca emotka kurczaka jest dostępna już teraz

Aktualizacja: nowy patch Fortnite został opóźniony z powodu odkrycia przez Epic nieokreślonych problemów. W związku z tym niektóre zadania mogą nie działać zgodnie z oczekiwaniami, powiedział Epic.

Oryginalna historia znajduje się poniżej.

Fortnite nadal otrzymuje nowe aktualizacje. Deweloper Epic Games ogłosił dziś na Twitterze, że następna aktualizacja gry battle royale zacznie się 15 maja.

Wersja 4.2 pojawi się dzisiaj, a wraz z nią będą pewne przestoje. Jednak firma Epic nie określiła, jak długo potrwa ten czas. Patch jest oczekiwany na PlayStation 4, Xbox One i PC.

W innych wiadomościach z Fortnite Epic dodał kolejną taneczną emotkę. Ten nazywa się Emotka Kurczaka i wygląda naprawdę jak wspaniały taniec Goba z Arrested Development.

Podobnie jak w przypadku innych emotikonów i skórek Fortnite, Emotka Kurczaka będzie dostępna tylko przez ograniczony czas.

Dzisiejszy patch Fortnite wydaje się być tym, który usunie tryb gry Infinity Gauntlet z gry. Ten tryb daje Ci szansę na grę jako Thanos, zły człowiek z Avengers: Infinity War. Niedawny patch ułatwił mu zabijanie, choć pozostaje niezwykle śmiertelny.