Acer ogłasza ligę w PUBG i Dota 2 na 2019 rok

Predator Gaming przygotowuje się do 2019 roku, ogłaszając niedawno, że Wielkie Finały Ligi Predator dla Azji i Pacyfiku odbędą się w Tajlandii od 15 do 17 lutego.

W 2019 roku wydarzenie będzie zawierało dwa tytuły: PlayerUnknown’s Battlegrounds i Dota 2. Team Immunity reprezentuje region Australii i Nowej Zelandii, walcząc o pulę nagród o wartości 250 000 $. W turnieju będą również rozgrywane wydarzenia offline i online, w celu określenia najlepszych zespołów.

Oficjalnie uruchomiona w zeszłym roku, Asia Pacific Predator League rozszerzyła się, oferując uczestnikom z 16 krajów ponad dwukrotnie więcej niż w zeszłym roku. Już samo wydarzenie Wielkiego Finału będzie gościć graczy z 10 krajów.

To nie jest pierwsza impreza sponsorowana przez Acer w regionie, wcześniej w tym roku linia Acer, Predator, również współpracowała z Throwdown Esports, aby gościć kwalifikacje, PUBG OCE Open Series. Wydarzenie, w którym rywalizowało ponad 50 drużyn o prawo do reprezentowania regionu ANZ.

Liga Predator odbywa się co roku dzięki Acer, aby wzmocnić markę Predator i wsparcie dla branży gier. Z pewnością jest to odświeżające widzieć, jak Acer angażuje się w rozwój regionu Azji i Pacyfiku od zwykłych ludzi do profesjonalnych graczy.

Aby dowiedzieć się więcej o Lidze Predator, strona internetowa zawiera informacje na temat kwalifikacji, zasad i rejestracji.