Heroic podpisał długoterminową umowę z friberg’iem

Jeden z najlepszych szwedzkich graczy Counter-Strike: Global Offensive zmierzy się w Danii dla swojej nowej drużyny.

Adam „friberg” Friberg, który rywalizował w OpTic Gaming przez większą część 2017 roku, podpisał długoterminową umowę z Heroic. Podczas gdy on rywalizuje w ligach online od 5 kwietnia, friberg zadebiutuje w sieci LAN podczas finałów 7. sezonu ESL Pro League 14 maja.

„Będę pracował bardzo ciężko i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby podnieść kolejne trofeum” – napisał w oświadczeniu. „Czuję, że mamy dobry mix młodych i doświadczonych graczy w Heroic, a co ważniejsze, istnieje chęć ciężkiego pracy i ciągłego ulepszania zespołu.”

Friberg został usunięty z Ninjas in Pyjamas po pięciu latach gry. Następnie 21 sierpnia dołączył do kilku innych europejskich gwiazd w OpTic. Mimo, że friberg odniósł sukces, zespół nigdy nie był w stanie wykorzystać jego sukcesu i ostatecznie się rozpadł. 11 lutego friberg i reszta składu opuścili Zieloną Ścianę.

Heroic doświadczył własnych zmagań w 2018 roku. Gwiazda Jakob „JUGi” Hansen opuścił skład w dniu 28 kwietnia, a norweski lurker Ruben „RUBINO” Villaroel został wykluczony z gry z powodu choroby. Mimo to zespół nadal osiągnął wystarczająco mocną pozycję w ESL Pro League, aby zdobyć sobie miejsce w turniejach offline.

Siódme finały ESL Pro League również będą miały miejsce na wielką skalę w ramach spotkania z NiP, jako obecny skład drużyny, friberg, i wszyscy będa obecni.

Friberg będzie miał szansę na pokonanie swoich byłych kolegów z drużyny podczas finałów ESL Pro League. Obecny skład NiP będzie uczestniczył, podobnie jak inni absolwenci Rikard „Xizt” Landström. Xizt gra obecnie dla FaZe Clan zamiast Olof „olofmeister” Kajbjer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *